UITSLAGEN 2016

Branders Zwemtocht | 24 september 2016

 

 Uitslag 3 Km                  
Pos Cap Nr Naam Afstand wave Geslacht Tijd Verschil Snelheid (Km/h) Ranking geslacht
1 A 13 Ivo Nijhuis 3 Km 1 m 00:40:45.55 4,42 1
2 A 27 Nico Paasse 3 Km 1 m 00:40:50.45 00:00:05 4,41 2
3 A 17 Karin Stein 3 Km 1 v 00:41:42.40 00:00:57 4,32 1
4 A 3 Desiré Emmen 3 Km 1 v 00:41:45.20 00:01:00 4,31 2
5 A 11 Hans Sr. Roodzant 3 Km 1 m 00:41:57.30 00:01:12 4,29 3
6 A 43 Olaf Brouw 3 Km 1 m 00:43:33.75 00:02:49 4,13 4
7 A 19 Laura Staal 3 Km 1 v 00:43:35.20 00:02:50 4,13 3
8 A 2 Bob Hoefnagel 3 Km 1 m 00:44:11.10 00:03:26 4,07 5
9 A 36 Tom van Gils 3 Km 1 m 00:44:42.60 00:03:58 4,03 6
10 A 32 Richard Blom 3 Km 1 m 00:44:47.90 00:04:03 4,02 7
11 A 5 Erik Saan 3 Km 1 m 00:44:50.40 00:04:05 4,01 8
12 A 10 Germijn Heijnen 3 Km 1 v 00:44:58.45 00:04:13 4 4
13 A 38 Wilbert Nagels 3 Km 1 m 00:45:08.45 00:04:23 3,99 9
14 B 2 Gert Hardeman 3 Km 1 m 00:45:11.10 00:04:26 3,98 10
15 A 4 Desmond van Kooten 3 Km 1 m 00:45:14.75 00:04:30 3,98 11
16 B 1 Marinka van der Zwet 3 Km 1 v 00:45:18.80 00:04:34 3,97 5
17 A 24 Martin Vis 3 Km 1 m 00:45:45.60 00:05:01 3,93 12
18 A 20 Lex Hoogendam 3 Km 1 m 00:45:48.60 00:05:04 3,93 13
19 A 34 Stefan Boskamp 3 Km 1 m 00:45:59.30 00:05:14 3,91 14
20 A 39 Yuri Admiraal 3 Km 1 m 00:46:02.75 00:05:18 3,91 15
21 A 35 Suzanne Mannens 3 Km 1 v 00:46:03.30 00:05:18 3,91 6
22 A 31 Raymond Oosterbaan 3 Km 1 m 00:46:07.95 00:05:23 3,9 16
23 A 18 Klaas Jan Verweel 3 Km 1 m 00:46:10.00 00:05:25 3,9 17
24 A 15 Jasper van den Broek – de Bruijn 3 Km 1 m 00:46:13.15 00:05:28 3,89 18
25 A 14 Jan Peter Hemminga 3 Km 1 m 00:46:15.50 00:05:30 3,89 19
26 A 41 Erik van ’t Hoff 3 Km 1 m 00:46:26.70 00:05:42 3,88 20
27 A 33 Roan Doves 3 Km 1 m 00:46:26.90 00:05:42 3,88 21
28 A 1 André Storm 3 Km 1 m 00:46:36.75 00:05:52 3,86 22
29 B 5 Alby Mulder 3 Km 2 v 00:47:35.20 00:06:50 3,78 7
30 B 110 Wim Oosterboer 3 Km 2 m 00:47:44.45 00:06:59 3,77 23
31 B 73 Nicky van Bruggen 3 Km 2 v 00:47:45.95 00:07:01 3,77 8
32 B 56 Lennart Visser 3 Km 2 m 00:47:52.85 00:07:08 3,76 24
33 B 109 Wim Vriens 3 Km 2 m 00:47:59.10 00:07:14 3,75 25
34 B 72 Nadia Toeman 3 Km 2 v 00:48:09.35 00:07:24 3,74 9
35 A 40 Jerwin Tholen 3 Km 1 m 00:48:32.10 00:07:47 3,71 26
36 A 21 Marc Meeder 3 Km 1 m 00:48:36.95 00:07:52 3,7 27
37 A 23 Marijke Campfens 3 Km 1 v 00:48:38.60 00:07:54 3,7 10
38 A 16 Jeff van Loon 3 Km 1 m 00:48:39.20 00:07:54 3,7 28
39 A 12 Harald Mulder 3 Km 1 m 00:48:45.85 00:08:01 3,69 29
40 B 78 Paul Dekker 3 Km 2 m 00:48:45.85 00:08:01 3,69 30
41 B 20 Charl van Dam 3 Km 1 m 00:48:46.25 00:08:01 3,69 31
42 B 101 Thomas Nispeling 3 Km 2 m 00:50:02.95 00:09:18 3,6 32
43 A 6 Frans Römer 3 Km 1 m 00:51:03.85 00:10:19 3,52 33
44 A 22 Margreet van der Pol 3 Km 1 v 00:51:04.05 00:10:19 3,52 11
45 B 102 Ton Van Vliet 3 Km 2 m 00:51:06.75 00:10:22 3,52 34
46 B 21 Chris Sabel 3 Km 2 m 00:52:07.15 00:11:22 3,45 35
47 B 12 Annemarie van den bos 3 Km 2 v 00:52:08.90 00:11:24 3,45 12
48 B 32 Erik Rushton 3 Km 1 m 00:52:17.30 00:11:32 3,44 36
49 B 93 Ronlie Blufpand 3 Km 2 v 00:52:33.75 00:11:49 3,42 13
50 B 58 Leon Wijnhorst 3 Km 2 m 00:52:35.45 00:11:50 3,42 37
51 A 8 Gerard Oomen 3 Km 1 m 00:52:49.50 00:12:04 3,41 38
52 B 103 Ton Rietveld 3 Km 2 m 00:52:53.50 00:12:08 3,4 39
53 B 97 Sjors de Jong 3 Km 2 m 00:52:55.40 00:12:10 3,4 40
54 B 99 Thijmen Essers 3 Km 2 m 00:52:58.45 00:12:13 3,4 41
55 B 15 Arjèn Goedemondt 3 Km 2 m 00:53:14.90 00:12:30 3,38 42
56 A 9 Gerard Steiger 3 Km 1 m 00:53:15.95 00:12:31 3,38 43
57 B 92 Ron Hellebrekers 3 Km 2 m 00:53:28.40 00:12:43 3,37 44
58 B 64 Marcel Bark 3 Km 2 m 00:53:40.85 00:12:56 3,35 45
59 B 74 Niels van Ommeren 3 Km 2 m 00:53:47.90 00:13:03 3,35 46
60 B 47 Ilse Croes 3 Km 2 v 00:53:51.45 00:13:06 3,34 14
61 B 4 Adwin Baris 3 Km 2 m 00:53:52.85 00:13:08 3,34 47
62 B 41 Hans Jr. Roodzant 3 Km 2 m 00:53:57.35 00:13:12 3,34 48
63 C 34 Rombald Olivier de Rie 3 Km 3 m 00:54:07.35 00:13:22 3,33 49
64 C 30 Sixten Bordewijk 3 Km 3 m 00:54:29.80 00:13:45 3,3 50
65 B 24 Danielle Voogt 3 Km 2 v 00:54:40.85 00:13:56 3,29 15
66 B 96 Selma Saantjes 3 Km 2 v 00:54:43.30 00:13:58 3,29 16
67 B 100 Thijs Kaer 3 Km 2 m 00:54:51.15 00:14:06 3,28 51
68 B 67 Mark Pilon 3 Km 2 m 00:54:59.40 00:14:14 3,27 52
69 B 40 Hans van Lent 3 Km 2 m 00:55:00.65 00:14:16 3,27 53
70 B 51 Johan van Wieringen 3 Km 2 m 00:55:04.00 00:14:19 3,27 54
71 A 30 Peter van der Kruijs 3 Km 1 m 00:55:09.70 00:14:25 3,26 55
72 B 89 rita van Aalderen 3 Km 2 v 00:55:24.50 00:14:39 3,25 17
73 B 66 Marielle Veenman 3 Km 2 v 00:55:32.45 00:14:47 3,24 18
74 B 76 Pascal Zorge 3 Km 2 m 00:55:49.75 00:15:05 3,22 56
75 B 80 Peter Spoelstra 3 Km 2 m 00:56:05.55 00:15:20 3,21 57
76 B 43 Henk van Kempen 3 Km 2 m 00:56:08.35 00:15:23 3,21 58
77 B 79 Perry Willemse 3 Km 2 m 00:56:09.10 00:15:24 3,21 59
78 B 77 Patricia de Jong 3 Km 2 v 00:56:11.25 00:15:26 3,2 19
79 B 98 Theo van de Ven 3 Km 2 m 00:56:12.25 00:15:27 3,2 61
80 B 65 Marco Schoenmakers 3 Km 2 m 00:56:12.25 00:15:27 3,2 60
81 B 53 Jorrit Knoop 3 Km 2 m 00:56:18.45 00:15:33 3,2 62
82 B 62 Ludi Kuipers 3 Km 2 v 00:56:21.50 00:15:36 3,19 20
83 B 84 Reinard Maarleveld 3 Km 2 m 00:56:22.95 00:15:38 3,19 63
84 C35 Werner Roest 3 Km 3 m 00:56:54.80 00:16:10 3,16 64
85 B 18 Bertrand Kleijer 3 Km 2 m 00:57:00.60 00:16:16 3,16 65
86 B 88 Rick de Cock van Delwijnen 3 Km 2 m 00:57:26.05 00:16:41 3,13 66
87 B 52 Johan Kruizinga 3 Km 2 m 00:57:36.35 00:16:51 3,12 67
88 B 63 Ludo Juurlink 3 Km 2 m 00:57:40.90 00:16:56 3,12 68
89 B 28 Ellen Baksteen 3 Km 2 v 00:58:03.15 00:17:18 3,1 21
90 B 85 Rene Koop 3 Km 2 m 00:58:21.05 00:17:36 3,08 69
91 B 94 Sam Hellebrekers 3 Km 2 m 00:58:22.70 00:17:38 3,08 70
92 B 59 Leonie Rijk 3 Km 2 v 00:59:18.35 00:18:33 3,04 22
93 B 44 Henk van Meeteren 3 Km 2 m 00:59:25.70 00:18:41 3,03 71
94 B 36 Fred van der Gaag 3 Km 2 m 00:59:39.05 00:18:54 3,02 72
95 B 3 Mieke van der Fluit 3 Km 2 v 00:59:50.25 00:19:05 3,01 23
96 B 104 Tony Nieuwkerk 3 Km 2 m 01:00:04.10 00:19:19 3 73
97 B 42 Heidi Gralla 3 Km 2 v 01:00:31.05 00:19:46 2,97 24
98 B 35 Ferdi Smits 3 Km 2 m 01:00:41.65 00:19:57 2,97 74
99 B 27 Ed Stuut 3 Km 2 m 01:00:56.20 00:20:11 2,95 75
100 B 33 Erwin Koens 3 Km 2 m 01:01:01.25 00:20:16 2,95 76
101 B 45 Herman beukelman 3 Km 2 m 01:01:25.55 00:20:40 2,93 77
102 B 95 Saskia van Rumonde 3 Km 2 v 01:01:35.05 00:20:50 2,92 25
103 C 14 Henriette Schreuders 3 Km 3 v 01:01:49.80 00:21:05 2,91 26
104 B 61 Vincent Rebers 3 Km 2 m 01:01:52.95 00:21:08 2,91 78
105 B 106 Wilem Willeboordse 3 Km 2 m 01:01:54.00 00:21:09 2,91 79
106 B 17 Ben Bierling 3 Km 2 m 01:02:28.95 00:21:44 2,88 80
107 B 34 Evelien van Wiggen 3 Km 2 v 01:03:12.05 00:22:27 2,85 27
108 B 48 Jacqueline Nell-Bergwerff 3 Km 2 v 01:04:22.95 00:23:38 2,8 28
109 C 20 Koen Buijsman 3 Km 3 m 01:04:33.50 00:23:48 2,79 81
110 B 107 Willem Blokland 3 Km 2 m 01:04:44.60 00:24:00 2,78 82
111 B 11 Annelouise Groen 3 Km 2 v 01:04:51.50 00:24:06 2,78 29
112 B 39 Giulia Baracco 3 Km 2 v 01:04:59.35 00:24:14 2,77 30
113 B 29 Elsje Jorritsma 3 Km 2 v 01:05:26.45 00:24:41 2,75 31
114 B 9 Anita van Dam – Leiten 3 Km 2 v 01:05:32.70 00:24:48 2,75 32
115 B 16 Arnold Leiten 3 Km 2 m 01:05:33.55 00:24:48 2,75 83
116 C 12 Gerwin Hovestad 3 Km 3 m 01:05:34.20 00:24:49 2,75 84
117 B 70 Merel Hellemons 3 Km 2 v 01:06:14.15 00:25:29 2,72 33
118 B 55 Karen Peeters 3 Km 2 v 01:06:17.05 00:25:32 2,72 34
119 C 15 Hettie van den Bovenkamp 3 Km 3 v 01:06:21.40 00:25:36 2,71 35
120 B 105 Veronique Bourree 3 Km 2 v 01:06:39.70 00:25:55 2,7 36
121 C 24 Marcel De bruin 3 Km 2 m 01:06:54.95 00:26:10 2,69 85
122 B 7 André Jong 3 Km 2 m 01:07:18.25 00:26:33 2,67 86
123 B 75 Niels Baljet 3 Km 2 m 01:07:32.50 00:26:47 2,67 87
124 C 9 Edwin van der Leije 3 Km 3 m 01:08:17.60 00:27:33 2,64 88
125 B 14 Antoinette Vermeul 3 Km 2 v 01:08:40.75 00:27:56 2,62 37
126 C 25 Natasa Miljus 3 Km 3 m 01:09:35.35 00:28:50 2,59 89
127 C 16 Irene van der Lee 3 Km 3 v 01:09:54.55 00:29:09 2,57 38
128 B 60 Louise Cornelis 3 Km 2 v 01:10:30.70 00:29:46 2,55 39
129 A 7 Frits Hofland 3 Km 2 m 01:10:59.00 00:30:14 2,54 90
130 C 17 Joost Kadijk 3 Km 3 m 01:11:02.90 00:30:18 2,53 91
131 C 33 Yvonne Gasau 3 Km 3 v 01:11:46.00 00:31:01 2,51 40
132 C 19 Karin van der Laan 3 Km 3 v 01:11:49.35 00:31:04 2,51 41
133 C 13 Henk Vermaas 3 Km 3 m 01:11:52.40 00:31:07 2,5 92
134 C 26 Netty de Bruijn 3 Km 3 v 01:12:15.00 00:31:30 2,49 42
135 B 10 Annelies den Besten 3 Km 2 v 01:12:29.65 00:31:45 2,48 43
136 B 82 Pieter Ardon 3 Km 2 m 01:12:44.30 00:31:59 2,47 93
137 B 57 Leo Strijdhorst 3 Km 2 m 01:13:06.50 00:32:21 2,46 94
138 C 10 Esther van Leeuwen 3 Km 3 v 01:13:18.20 00:32:33 2,46 44
139 C 27 Nico Vlaar 3 Km 3 m 01:13:32.95 00:32:48 2,45 95
140 B 31 Erik van Dam 3 Km 2 m 01:13:36.00 00:32:51 2,45 96
141 C 6 Cindy Poot 3 Km 3 v 01:14:04.15 00:33:19 2,43 45
142 B 81 Peter Zwanik 3 Km 2 m 01:15:36.45 00:34:51 2,38 97
143 B 69 Martin van den berg 3 Km 2 m 01:16:09.00 00:35:24 2,36 98
144 B 108 Willy van Diggele 3 Km 2 v 01:16:09.85 00:35:25 2,36 46
145 C 4 Boukje de Haas 3 Km 3 v 01:17:41.10 00:36:56 2,32 47
146 C 23 Maaike Meertens 3 Km 3 v 01:18:17.00 00:37:32 2,3 48
147 C 28 Peronne Kraaijeveld 3 Km 3 v 01:19:25.65 00:38:41 2,27 49
148 C 22 Loren Womack 3 Km 3 m 01:20:20.05 00:39:35 2,24 99
149 B 26 Diede Reurs 3 Km 2 v 01:20:23.05 00:39:38 2,24 50
150 C 8 Dragos Datcu 3 Km 3 m 01:20:46.85 00:40:02 2,23 100
151 C 1 Angelique van der Reijt 3 Km 2 v 01:23:31.10 00:42:46 2,16 51
152 B 54 Joyce van der Stappen 3 Km 3 v 01:25:55.55 00:45:10 2,09 52
153 B 25 Davina Voots – van Wijk 3 Km 3 v 01:26:37.40 00:45:52 2,08 53
154 C 2 Arturo Balado 3 Km 3 m 01:28:36.80 00:47:52 2,03 101
155 C 7 Daphne Woudenberg 3 Km 3 v 01:29:56.90 00:49:12 2 54
156 C 29 Rianka Sweres 3 Km 3 v 01:30:26.20 00:49:41 1,99 55
157 C 11 Gerard van den Bovenkamp 3 Km 3 m 01:33:15.90 00:52:31 1,93 102
158 C 32 Wil Verbei 3 Km 3 v 01:35:18.35 00:54:33 1,89 56
159 C 18 Julius DeKorte 3 Km 3 m 01:35:27.85 00:54:43 1,89 103
160 C 5 Brenda Laport 3 Km 3 v 01:46:33.75 01:05:49 1,69 57

 

  Uitslag 1,5 Km            
                 
Pos Cap Nr Naam Afstand wave Geslacht Tijd Verschil Snelheid (Km/h)
1 K 24 John van Lingen 1,5 Km 4 m 00:18:37.90 3,22
2 C 31 Tamara Kleiwegt 1,5 Km 4 v 00:20:37.00 00:02:00 2,91
3 K28 Jasper Voogd 1,5 Km 4 m 00:23:05.15 00:04:28 2,60
4 K 10 Margriet Bisschoff 1,5 Km 4 v 00:24:57.65 00:06:20 2,40
5 K 11 Marieke van de Ridder 1,5 Km 4 v 00:24:59.60 00:06:22 2,40
6 K 23 Peter Imholz 1,5 Km 4 m 00:25:37.90 00:07:00 2,34
7 K 26 Johan Voogd 1,5 Km 4 m 00:26:36.40 00:07:59 2,26
8 K 20 Petra Aarsman 1,5 Km 4 v 00:26:38.55 00:08:01 2,25
9 K 7 Jacqueline Beumers 1,5 Km 4 v 00:28:05.20 00:09:28 2,14
10 K 5 Ellen Borsboom 1,5 Km 4 v 00:28:36.45 00:09:59 2,10
11 K 18 Patty Hoefnagel 1,5 Km 4 v 00:28:37.45 00:10:00 2,10
12 K 16 Monique Spoelstra 1,5 Km 4 v 00:31:02.85 00:12:25 1,93
13 K 1 Anna Ramdag 1,5 Km 4 v 00:31:36.65 00:12:59 1,90
14 K 6 Frida van der Sloot 1,5 Km 4 v 00:33:14.35 00:14:37 1,81
15 K 15 Monique Verweijmeren 1,5 Km 4 v 00:37:31.30 00:18:54 1,60
16 K 2 Dani van Boxtel 1,5 Km 4 v 00:40:12.60 00:21:35 1,49
17 K 21 Petra Zwang 1,5 Km 4 v 00:40:13.55 00:21:36 1,49
18 K 12 Miriam van Boxtel 1,5 Km 4 v 00:40:13.65 00:21:36 1,49
19 K 13 Monique Bergsma 1,5 Km 4 v 00:41:24.30 00:22:47 1,45
20 K 22 Susanne Kocatepe 1,5 Km 4 v 00:41:25.05 00:22:48 1,45
21 K 19 Paula van ’t Hoen 1,5 Km 4 v 00:47:29.15 00:28:52 1,26
22 K29 Cap K29 1,5 Km 4 m 00:47:29.95 00:28:53 1,26
23 K 14 Monique Meulstee 1,5 Km 4 v 00:47:30.10 00:28:53 1,26
24 K 3 Deirdre Joukes 1,5 Km 4 v 01:00:22.50 00:41:45 0,99